Julie Angelica:) Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 Vet ikke om noen har opplevd lignende, men jeg spør i håp om å få noen svar. Jeg har ikke hatt mensen på 2,5 mnd, og det begynner å bekymre meg. Jeg må vel legge til at jeg ikke er gravid. Har hatt kraftige smerter innimellom som er vanskelige å forklare, men det er som om alt trekker seg sammen. Knyter seg. Jeg har alltid vært presis med mensen siden jeg fikk den som 13 åring, og synes dette er veldig merkelig. Hadde mensen regelmessig fra 3 uker etter fødselen og frem til 2,5 mnd siden. Burde vel bestille time hos lege, men vil høre her først om andre har opplevd dette. Jeg er førstegangs mor og Julie Angelica blir 1 år 4 juli.
Gjest Skrevet 19. juni 2007 #3 Skrevet 19. juni 2007 http://www.lommelegen.no/php/art.php?id=320475 Du kan jo lese denne artikkelen. Håper du finner ut av det. Lykke til!
Julie Angelica:) Skrevet 19. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 19. juni 2007 Takk for hjelpen:) Har bestilt time hos lege nå, så da får jeg tro han finner ut av dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå