Gå til innhold

2 sa på kort tid.. :o((


Tullemor1 & Gullemitt :-)

Anbefalte innlegg

Skrevet

Uff blir sliten av dette her... Men nå blir det utredning for å finne ut hvorfor ikke spirene vil være hos meg..

 

Andre som har blitt utredet?? og evt funnet ut av noe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

heihei

jeg hadde en SA den 12 mai..startet prøving rundt den 20 mai...fikk blødning i går og tenkte at nå kom mensen ganske så presis....usikker om det er mensen eller kjemisk graviditet..litt for tidlig til at det betegnes SA iallefall siden det er rundt ikm.

Har du mistet 3 ganger?jeg og tenker det at jeg ønsker å bli utredet.

Har så lyst på en til.har du barn fra før av?

Skrevet

Nei har ingen barn fra før.. prøvd i 10 år og endte til slutt med prøverør i Danmark.. men 3 mislykket forsøk endt i sa..

Skrevet

d var veldig trist å høre.Skal ikke klage jeg.frustrerende tid når man begynner prøving.alle vil jo helst det skal skje med en gang.

Planlegger dere flere forsøk?

Skrevet

Ja vi kan jo ikke gi oss enda. men det er utrolig slitsomt og jeg er veldig sliten nå.

Men nå er sommeren her og vi skal prøve å kose oss så godt vi kan så får vi se hva høsten og vinteren bringer oss..

 

Ønsker deg alt godt og jeg håper en dag du lykkes og sitter med spire i magen.. klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...