natalina Skrevet 14. juni 2007 #1 Skrevet 14. juni 2007 Det har jeg =0( Kan dere som har vart det fortelle litt om hordan dere hadde det? Gjennomførte dere behandlingen eller ble den avbrutt? Hvor mange eggposer blev for dere? Hvor høy blev østradiol-verdien?
Jehn Skrevet 14. juni 2007 #2 Skrevet 14. juni 2007 Hei. Et år siden jeg ble overstimulert. Tok ut 40 egg.. men det var ikke noe å skryte av.. Nå har jeg satt inn 5 ganger fikk 9 egg på frys( ble totalfrys) men jeg har ennå ikke testet positivt... Nå håper jeg på et ferskt forsøk.. Jeg var veldig oppblåst i magen i ca 14 dager etterpå. Måtte vente i 2 mnd før jeg fikk satt inn.. Ønsker deg lykke til videre.
natalina Skrevet 20. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 20. juni 2007 Hallo! Ingen flere som kan fortelle litt........ Østradiol-verdien, hvor høy var den for dere som har opplevd dette? Min var på 40!
snoopy80underi magen:):):) Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 jeg var oppblåst i magen vanskeli for å puste kvalm og veldi ondt så måtte ligge på sykhus i en uke.ble totalfrys!fikk tatt ut o ver 20 egg 8 blei befrukta og delte seg fint så 8 på frys!vet ikke hvor høg østradial verdien var
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå