ditte&malusken&lillebror Skrevet 13. juni 2007 #1 Skrevet 13. juni 2007 Hvor var det dere hadde fått tak i de? Glemte å skrive det ned sist det var snakk om de og nå finner jeg ikke igjen den tråden... Skal snart ha pass til jenten min så da håper jeg hun vil spise av den flasken:)
Gjest Skrevet 13. juni 2007 #3 Skrevet 13. juni 2007 Jeg har kjøpt på Barneland Spareland, men er kanskje litt langt til Krokstadelva?! Vet ikke hvor i landet du holder til. Lurer på om babyshop også har. Google det og se hva du finner kanskje. Importøren har iallefall egen side og der tror jeg det ligger liste over forhandlere:)
Bellen^2 Skrevet 13. juni 2007 #4 Skrevet 13. juni 2007 Jeg var innom Babyshop på Ryen for noen uker siden og da hadde de ikke fått flasker, men hadde masse annet av Tommy Tippee. Hvis du har en Babyshop i nærheten så kan du evt. ringe de å høre:)
Gjest Skrevet 13. juni 2007 #5 Skrevet 13. juni 2007 Jeg har kjøpå på apoteket her hvor jeg bor. de holder akkurat på å ta inn det merket.
ditte&malusken&lillebror Skrevet 14. juni 2007 Forfatter #6 Skrevet 14. juni 2007 Bor i bergen, så får ta meg en tur på babyshop. Har prøvd å google det uten hell. Har også vært på et apotek og de hadde tatt inn masse fra Tommy Tippee, men ikke flasken, og de trodde ikke de kom til å gjøre det heller, men kan jo høre med andre apotek kjeder. Tusen takk for svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå