stratosen_er mamma_ Skrevet 12. juni 2007 #1 Skrevet 12. juni 2007 dette var litt arti....har alltid trodd at jeg har merka når jeg har el...for har alltid smerter i høgre side...hadde det i dag og tok en el-test i dag som var positiv...hadde sex på søndag kveld...da hadde jeg ikke positiv el-test...men mannen min er borte i kveld...kommer igjen i natt...er det lurest å ha sex i natt eller i morgen tidlig???? har hatt det som sikkert er el-slim...litt sånn geleaktig (litt klomper...?) når er det lurest å ha sex nå da? hihi
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 12. juni 2007 #2 Skrevet 12. juni 2007 så ofte som mulig,hehe... du får ta en økt i natt og en økt igjen imorgen tidlig! hehe... lykke til!!
stratosen_er mamma_ Skrevet 12. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2007 har hørt at man ikke skal slite ut svømmerene:P at de blir dårligere dersom man har sex for mange ganger...så tror det holder meg en gang...enten i natt eller i morgen tidlig:) hehe men nå vet jeg jo omtrent når jeg har IKM og da...jeg som ikke ville vite det:P egentlig:P hehe
Modesty Blaise Skrevet 12. juni 2007 #4 Skrevet 12. juni 2007 Gu så artig da Stratosen. Da er det jo bare å kjøre på. Kos dere i natt:-) Da har han sikkert savnet deg og er full av gode svømmere:-)
stratosen_er mamma_ Skrevet 12. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. juni 2007 er du her nå modesty???skal vi gå inn på chatten???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå