♥Tullerusk♥ Skrevet 12. juni 2007 #1 Skrevet 12. juni 2007 Ja, tror jeg har fått symptomer nå, men er litt usikker altså, kan være noe annet, eks stress, har trekking i muntlig norsk i morgen, men har hatt vondt i magen i 2 dager nå ca. "Symptomene": *Støl, nederst og midt på magen, rett over skambeinet(kan være under også, men det går over hele der nede.) *Kvalm =o( Dette kommer og går, etter som når jeg har spist og ikke har spist *menssmerter/stikking, føles ut som om mensen skal komme når som helst nå.. *ofte på to, enten det er nr 1 eller 2..(går veldig sjeldent nr 2 uten om når jeg har mensen, sorry) *Eekkelt...Det lukter fiskeboller av meg...æææsj, ikke klar det eller svir...Så sopp kan det ikke være..(har hatt/har inne mellom dette, så vet jo litt...=o) ) Dette er det jeg har nå, men det er jo bare 5 dager siden EL, så enten så hadde jeg EL en dag før eller så er dette noe annet, eller?? Kan egget begynne å feste seg alt nå..begynte med vond mage natt til i går og hadde vondt i hele går og nå i dag, så langt..hmmm...*tenke* Hva tror dere?
Livmor Skrevet 12. juni 2007 #2 Skrevet 12. juni 2007 Veeel, det er kanskje litt tidlig enda... Men, tenk så gøy det blir hvis du virkelig blir gravid denne pp:-))) Ang. den fiskebollelukta; det er ikke garderenella da? Dette er ikke en soppinfeksjon og har ofte ingen andre symptomer enn bare lukta (lukter fisk). Kommer av ubalanse i bakteriefloraen. Lykke til med testing om en stund:-)))
♥Tullerusk♥ Skrevet 12. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2007 Hmmm, kan hende, men lukta begynte å gå bort igår men kom tilbake i dag..Så kanskje det er spermen så gjør at det lukter...(hadde sex for 6 dager siden og i går) Men trooor det er litt tidlig at symptomene skulle komme nå... Takk og lykke til til deg også..=o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå