Gå til innhold

Kobberspiral og opplåsbar mage?


Anbefalte innlegg

Skrevet

..kan den være årsaken....jeg har hatt den i magen år(byttet ut noen ganger selvf. pga 3 fødsler) men allikevel siste halvåret har jeg liksom "vekst i mageområdet":-(

Har ellers aldri hatt "mage" jeg så det føles ganske merkbar(er storsett slank).Var hos gynekolog for ca halvt år siden og alt OK.

Ofte har jeg også sånne menslignende smerter i magen(nedre).

Noen med lignende erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også mye menssmerter i både rygg og mage, selv når jeg ikke har mensen. Dette kom etter at jeg satte inn kobberspiralen, så det må jo være pga den. Derimot tror jeg ikke oppblåst mage skyldes spiralen. Den inneholder ikke hormoner, så jeg tror den er uskyldig på det området, hehe. Personlig var jeg meget slank etter fødsel nr 1, men magen er aldri blitt ordentlig borte etter at jeg fikk nr 2 for et år siden. Jeg ser liksom "5-måneders gravid" ut hele tiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...