mamman til gogutten Skrevet 7. juni 2007 #1 Skrevet 7. juni 2007 Alt såg bra ut med den lille gutten i magen, er så glad at jeg kan sprekke!!! Fikk med mange fine skrytebilder. Så nå er jeg klar for litt shopping her. Terminen vart desverre utsatt til 7 november, men pyttsann, det viktigste er at det såg bra ut. Han låg godt sammenkrullet og som jm sa så er det et tegn på at han hadde det fint:-)
tintus Skrevet 7. juni 2007 #2 Skrevet 7. juni 2007 Så kjekt!! Tenkte på deg i dag. :-) Gikk bra med oss også. Vi fikk utsatt terminen med 1 uke, til 12. november.
mamman til gogutten Skrevet 7. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. juni 2007 Var det ikke en flott opplevelse vel? Har ikke klart å tenkt på noe som helst annet i dag. Har vært en tur på Moa i dag å handlet litt babyting, var sååå kjekt. Så dere klarte virkelig å la være å få vite kjønn:-) Var en koselig jm da, fikk dere med mange gode bilder da?
Høst72 Skrevet 7. juni 2007 #4 Skrevet 7. juni 2007 Det må være godt å se at de har det bra i magen! Gleder meg til jeg skal på ultralyd i slutten av måneden )
tintus Skrevet 7. juni 2007 #5 Skrevet 7. juni 2007 Var en veldig kjekk jm ja. :-) Vi tenkte vi skulle shoppe litt babyklær vi også i dag, men det var så varmt at vi ikke orket å trave inne på kjøpesenteret... Vi fikk med 4 bilde. Synes igrunn ikke at de var så veldig bra... Hun sa selv at jeg ikke var så lett å avbilde... Men helt greit det så lenge hun kunne se at alt var i tipp topp stand med babyen.
Coma Skrevet 8. juni 2007 #6 Skrevet 8. juni 2007 For en fantastisk følelese det må være:-) Gøy å kunne shoppe litt og!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå