Pepperkakedame Skrevet 6. juni 2007 #1 Skrevet 6. juni 2007 Gutten min på 18 mnd har nå hatt 2 runder med masse tynnflytende bæsj i 5 dager, såppas mengder at det kommer på klærne. Han gjør seg ingenting av det, bortsett fra at han blir litt sår. Synes det begynner å bli litt lenge nå, noen sier det kan være varmen... Noen andre som har hatt " diare- barn" lenge...?
petiteM's Skrevet 6. juni 2007 #2 Skrevet 6. juni 2007 Hadde en runde på 7 dager da hun var ca 11mnd. Ville bare ha pupp, og ingenting annet. Skiftet på henne minst 3 ganger om dagen.... Man må bare sørge for at de får nok drikke. Det ordner seg nok!
Anonym bruker Skrevet 6. juni 2007 #3 Skrevet 6. juni 2007 Min har det også nå. Eller det er ikke akuratt diare. Men etter hvert måltid bæsjer han. Ikke så mye, men er blitt så sår. I går blødde han. I dag har jeg gidd småen banan, biola, loff, kjeks og kuttet ut melken. Så han har ikke hatt så mange bleier i dag. Han har hatt det før også og da varte det i en ukes tid. Du kan jo prøve med å gi idoform.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå