Gå til innhold

Hvor mye malt i hvor mye mm??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og hvor mye mm er det vanlig å gi på flaske, til ett måltid? Vesla er 5 uker. Har kun ammet før, så vet jo ikke i ml el. hvor mye hun egentlig spiser..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg både ammer og gir flaska. Min kar på snart 2 mnd (10. juni), drikker rundt 80-100 ml når jeg ikke ammer han.

Skrevet

Er det morsmelk i flaska og han bare får morsmelk så behøver du ikke malt. Da fullammer du. OG barnet skal ikke ha forstoppelse (det som kommer ut, det kan godt være lange opphør uten at det er forstoppelse!)

Skrevet

Har hørt at man kan bruke det mot luftsmerter? Er det feil da? hun har veldig mye luft og vanskelig for å kvitte seg med den.

Skrevet

Her får vesla 1 ts i døgnet. Har det oppi flaska ho får om kvelden. Det er erstatning.

Skrevet

malt brukes mot forstoppelse, ikke luftsmerter. Det er helt vanlig med luftsmerter de første ukene. Min jente på snart 8 uker sliter ennå...Dette går seg til når tarmene blir mer modne.Ikke bruk noe i melka hvis du kun har mm.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...