little sparrow Skrevet 5. juni 2007 #1 Skrevet 5. juni 2007 Jeg sluttet med disse pillene i slutten av mars, men jeg har ennå ikke fått mensen. Er ikke gravid, og irriterer meg over at legen ikke informerte om dette da han gav meg dem! Mensen var forresten vekke i de 6 månedene jeg tok pillene også... Er det noen som har noe erfaring om hvor lang tid det går før syklusen er normal igjen?
MissUlv ~ ♥ 2 vakre barn ♥ ~ Skrevet 5. juni 2007 #2 Skrevet 5. juni 2007 jeg sluttet på de 1 desember, og fikk mens 6 januar. Syklusen var på ca 32 dager i januar- februar også, i den perioden ble jeg forresten gravid!! Den mistet jeg dessverre, men ble gravid 2 mnd etter det igjen.
Mrs Mamma Skrevet 5. juni 2007 #3 Skrevet 5. juni 2007 jeg gikk også på dem, i nesten 2 år. hadde ikke mens når jeg brukte dem, bortsett fra bittelitt noen ganger, når jeg hadde slurvet veldig med å ta dem. fikk mens igjen etter å ha sluttet, men aner ikke syklus (sluttet for 1,5 mnd siden). håper ikke det at jeg gikk på dem gjør at vi må slite mer for å bli gravid.... (brukte lang tid på forrige)
chick28 blir trebarnsmamma=) Skrevet 5. juni 2007 #4 Skrevet 5. juni 2007 Jeg gikk også på disse i 9 mnd... fikk vite når jeg sluttet at det kan gå et år før en får igjen eggløsning, det gikk et helt år med meg før jeg fikk den igjen, nå har jeg hatt EL 4 ganger, 2 SA, 1pp uten noe og sitter i pp 4 nå. Håper dere slipper å vente så lenge... mange tunge stunder inni det året.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå