Ellapia Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Heij i dag er det 5 dager siden jeg hadde IKM, den hadde jeg på 31. mai. Mensen har ennå ikke kommen. Sist jeg hadde mensen var 3. mai. 17 mai på eggløsningsdagen hadde jeg en liten blødning. var svak og varte noen dager. Dagen etter IKM altså 1 juni, bynte jeg å få brunt utflod, var ikke fesrkt blod som kan tyde på at det skyldes en blødning noen dager tidligere. det sluttet helt i gård kveld. Jeg testet negativt den 27 mai og 1.juni. Tante rød kommer vist ikke. D lille jeg merrket var litt brunt utfod. :S Det kan nevnes at jeg hadde mensmurringer fra 26 mai til 1 juni og 2 juni hadde jeg ekstreme menstraskonssmerter. Det er over nå. Jeg er veldig trett om dagen og tørst. Men kan skyldes det varme været vi har hatt noen dager. Testene er jo negativ og alt. Men har aldri hadd en så rar periode... Min menstrasjon komer på dagen (har 28 dagers syklus) og har aldri en liten blødning på EL. Noen som kan hjelpe meg eller har hadd det slik før? Hva tror dere?
Lille Trille* Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Hei! Jeg ville ha tatt en ny test. Du kan jo godt være gravid selv om du fikk negativ test en dag etter IKM. Lykke til!
Ellapia Skrevet 4. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. juni 2007 Takk for svar=) noen som kansje har opplevd d samme som meg her?
Gjest Skrevet 5. juni 2007 #4 Skrevet 5. juni 2007 jeg hadde samme symptomer som deg da jeg ble gravid:) bortsette fra at jeg ikke hadde noen blødning ved el
chick28 blir trebarnsmamma=) Skrevet 5. juni 2007 #5 Skrevet 5. juni 2007 Symptomene her høres veldig kjent ut.. og du er extra fruktbar om du har blødning i EL... Så jeg hadde villet tatt en ny test, og om tr fortsatt ikke kommer ville jeg tatt kontakt med lege for evt blod prøve.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå