Anonym bruker Skrevet 3. juni 2007 #1 Skrevet 3. juni 2007 Det begynner jo å bli pent vær nå, og vi er kommet til 3 juni. Nevnet det for mannen min, men han mente det var ALT for tidlig!
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2007 #2 Skrevet 3. juni 2007 Hadde jo vært en fordel om du nevnte alderen på babyen....
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2007 #3 Skrevet 3. juni 2007 8 mnd er gutten min, men mente jo generelt...
Gjest Skrevet 3. juni 2007 #4 Skrevet 3. juni 2007 Gutten min er 3 mnd nå, og vi har vært på stranden 3 dager i strekk nå.. Storkoser seg!
Anonym bruker Skrevet 3. juni 2007 #5 Skrevet 3. juni 2007 Min er 6 mnd og jeg kommer til å ta ham på stranda. men har med vogn sånn at han kan ligge godt i skyggen. Evt pledd med parasoll. Tror ikke man skal være så lenge som man er uten barn, blir fort veldig varmt. Men er ikke noe galt i å ta en så stor baby på standa.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå