sofen78 Skrevet 3. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. juni 2007 Flott :-). Er så vanskelig å finne navn, og ofte er det noen man kjenner eller vet om med samme navn. Men jeg tror ikke jeg selv har hørt om noen med den kombinasjonen. Tror nok vi går for det da ja
volve Skrevet 3. juni 2007 #4 Skrevet 3. juni 2007 Fint - jeg har heller ikke hørt den kombinasjonen før. Særlig Lina liker jeg godt.
Vannmann35 Skrevet 4. juni 2007 #5 Skrevet 4. juni 2007 Fin- fint - selv om jeg er dr... lei Emilie...
Tredjepåplass Skrevet 4. juni 2007 #6 Skrevet 4. juni 2007 Syns det er fint, men det blir ofte til at vokaler i slutten og begynnelsen av de to navnene "smelter sammen", så på skolen blir hun nok hetende enten LinAmilie eller LinEmilie. Men jeg syns det er fint likevel!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå