Butterfly_Flip Skrevet 2. juni 2007 #1 Skrevet 2. juni 2007 seg over på magen. Men han kommer seg ikke rundt tilbake igjen.. Hva gjør jeg med det.. ? Noen andre?
❤ mamma til 2 ❤ Skrevet 2. juni 2007 #2 Skrevet 2. juni 2007 det er helt normalt at de snur seg den veien først, det må trening til for å få til åsnu seg så bare tren, vi har bare snurra en gang blir 4mn i mårå, men ho bruker pute så da har hun ikke hadd så mange muligheter
Gjest Skrevet 2. juni 2007 #3 Skrevet 2. juni 2007 Jeg snur knøttet over på ryggen når han blir sint og skriker fordi han er lei av å ligge på magen...prøver å gi ham leker å holde på med sånn at det er gøy med mageleiet da. Han lærte nettopp å rulle fra rygg til mage i dag og har holdt på med det flere timer i strekk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå