Gå til innhold

hva med bading ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

i svømmehaller osv... er det "farlig" ? noen som vet/har erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har spurt legen min om det siden jeg også liker å svømme, og hun mente det var helt greit. Det eneste hun ba meg passe på var å unngå sånne felles boblebad mot slutten av svangerskapet pga. at de kan ha en uheldig bakterieflora. På slutten av svangerskapet er man mer åpen nedentil, og det er grunnen.

Skrevet

Legen på sykehuset sa til meg nå i dag, at jeg ikke kunne bade - verken i karbad eller i offentlig basseng.. Nå har jeg hatt noen småblødninger da, så det kan ha noe med det å gjøre..

Skrevet

Når jeg gikk med førsteman så fikk jeg vite at det var helt greit å bade bare ikke slimproppen hadde gått og det går jo på sluten så dat er nok ikke noe farlig. Jeg skal bade masse til someren for det blir sikkert varmt med den varmeovne på magen :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...