Gjest Skrevet 31. mai 2007 #1 Skrevet 31. mai 2007 Jeg skulle skru av middagen som freste for fullt, i full fart sprang jeg ned trappene og til kjøkkenet... Så hørte jeg "bang bang bang" !! Da visste jeg det...hun hadde fallt ned trappene...jeg hadde glemt å stenge trappegrinden !! Hjertet mitt har ALDRI hoppet så høyt før...jeg kastet nesten opp av og se Christina ligge der i trappa, 6 trappetrind hadde hun falt ned!!!!! Hun var rolig..så begynte hun å skrike! Jeg ringte 113 og kom på legevakten... Legen sa at allmenntilstanden hennes var fin og hun var akkurat den samme, hun smilte og lo i hele kveld, spiste godt og pratet som alltid...hunhar tydligvis ikke tatt skade.. Men jeg er enda litt shaky...jeg går ut og inn av rommet hennes...ser på hennes og rister litt i henne for å se at hun er okay... Jeg blir nok roligere i morgen...etter den første natten!! Christina, mamma mente det ikke...mamma elsker deg så masse...unskyld!!!!!:-((
*bolla pinnsvin* Skrevet 31. mai 2007 #2 Skrevet 31. mai 2007 Huff.. Sånt er ikke moro. Hvis det er noen trøst, så har gutten vår ramlet ned fra senga, brent seg litt på vedovnen og fått to kutt i panna. Det går så fort noen ganger at de rekker alt mulig rart før man får sukk for seg.
Anonym bruker Skrevet 31. mai 2007 #3 Skrevet 31. mai 2007 Christina elsker deg like høyt for det! :-)
Anonym bruker Skrevet 31. mai 2007 #4 Skrevet 31. mai 2007 Min jente på 6 mnd datt ned fra sengen vår i dag tidlig. Jeg hadde ammet hun så hun lå ytterst (altså det var ganske langt inne i sengen, men jeg lå innenfor) og lekte med en leke. Så sovnet dumme dumme mamma.. Jeg våknet av et brak og så kom det noen hyl. Det gikk fort over, sengen vår er veldig lav, men uff så unødvendig og teit av meg... Når hun var ferdig med å grine og jeg hadde vært trøstete mamma måtte jeg gråte litt selv... Kvir meg til hun blir større og faller ned trappen Lille babyen min, mamma er dum og teit, mamma skal aldri mer sovne med deg i sengen, mamma elsker deg så masse... Unnskyld!!! Se Renate, du er ikke den eneste dumme mammaen her.
Gjest Skrevet 31. mai 2007 #5 Skrevet 31. mai 2007 Ja, hun gjør vel det.:-)))Men jeg har aldri hørt om noen som er så dumme at de klarer å glemme å ta på trappegrinden..."ungen" min datt ned trappa hørres grusomt ut.. vel vel...for håpe hun er like pigg i morgen også!!!
Anonym bruker Skrevet 31. mai 2007 #6 Skrevet 31. mai 2007 Min mamma glemte å stenge grinda til loftstrappa da jeg var ett år, så jeg datt ned hele trappa... Gikk bra og jeg er like glad i henne! Hun har forresten enda dårlig samvittighet for det, og det er 25 år siden..
Anonym bruker Skrevet 31. mai 2007 #7 Skrevet 31. mai 2007 Lillegutten min veltet brannsloknings apperatet over seg selv mens jeg var opptatt på facebook.....er så lei meg for det, men det gikk bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå