Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 31. mai 2007 #1 Skrevet 31. mai 2007 Har noen av dere merket ganske kraftige stikkinger i siden ? Er dette bare livmora som vokser !?
helenis + E-07 & D-09 Skrevet 31. mai 2007 #2 Skrevet 31. mai 2007 Jeg hadde også mye vonde stikkinger i siden, og ømhet i magen tidligere, men det meste har gitt seg med tiden Så tror nok det er helt normalt
gravid me nr 8 :-) Skrevet 31. mai 2007 #3 Skrevet 31. mai 2007 jeg har også dette å d er helt normalt
Delirium Skrevet 31. mai 2007 #4 Skrevet 31. mai 2007 Jeg syntes noen ganger stikker det som om jeg har mensensmerter..men bare ikke så voldsomt. Jeg har sett menge tråder hvor de fleste sier dette er helt normalt. Men det er vanskelig å venne seg til at smerte skal være greit. Blir på tross av meg selv litt redd for fosteret.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå