Gå til innhold

JUHU!!!! Ny dag med frø i magen!!! :)))))


Anbefalte innlegg

Skrevet

Føler meg så utrolig heldig for at jeg er gravid! Jeg spretter opp av sengen hver morgen (inntil videre vaffal), og er så glad for å være gravid!

 

For en fantastisk følelse!!! 4+2 i dag!! heheh :P

 

 

Hurra for oss alle nygravide her inne!

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra :)

 

Begynt m morgenkvalmen jeg da =/ menmen, er jo glad jeg og :D

Skrevet

Ja, den dukker nok opp her snart også!

 

Har du noen tips for å holde kvalmen litt i sjakk?

Hvor langt er du på vei?

Skrevet

Hei Bris :o)

 

Så hyggelig at du har tatt steget fra BliGravid og inn he på 1 trim :o) En god start :o)

 

Behold den positve tanken din, JUHU!!!! Ny dag med frø i magen!!! :))))), så kommer 1 trim bare fly avgårde. Jeg har vært superlykkelig for hver dag som har gått, og legger ikke så mye vekt på de dagene som er foran meg. Det hjelper virkelig på å holde det ganske fredlig oppe i hodet :o)

 

Ikke hatt noe å bekymre meg for, men det skal bli godt å få en bekreftelse på at vi er i rute, skal på UL på mandag, da er jeg 10+4 og det skal bli moro....håper jeg :o)

 

Masse lykke til og masse gratulasjoner fra meg til deg :o)

Skrevet

Støtter denne! Uansett hvor kvalm og uggen jeg er når jeg drar meg ut av sengen - så er det godt; for ejg er gravid! Fantastisk følelse! Hurra!!

Skrevet

Ja, det er ganske så utrolig. Lurer på noen jeg skal bli "vant" til tanken. Dette er jo fremdeles nytt og spennende :)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...