Tredje-nurk-er-her Skrevet 31. mai 2007 #1 Skrevet 31. mai 2007 Fant ut lørdag for to uker siden at vi venter nummer tre. Ikke helt etter planen da vi anså oss som ferdige med vårt bidrag til denne planeten, men desto like ønsket som de to andre vi har fått =D Var hos Volvat i går for å finne ut når denne nye verdensborgeren skal melde sin ankomst og fikk dato 25 Januar (også jeg som har sverget til vår- og sommerbarn da =D). Tenk at det lile hjertet slår alt! Ble helt rar inni meg jeg! Tankene på alt jeg har gjort som jeg ikke skulle ha gjort den siste tiden før jeg fant ut om nurket skremmer meg (male, betennelses medisin..). Men som jeg har funnet ut så får det briste eller bære, det er jo lite man får gjort med det nå anet enn å passe godt på fra nå av... Noen fra Askim eller området rundt her?
Birthen Skrevet 31. mai 2007 #2 Skrevet 31. mai 2007 Grattis og velkommen hit! :-) Her var det planlagt, men nummer tre har foreløbig ankomstdato 22.01. Tenk det: 3 barn! Og maling og sånt er det ikke så mye å gjøre med.Har vært litt maling og medisin her også før jeg fant ut av det. Går nok veldig bra! De to eldste mine var med på mye rart før jeg fant ut at jeg var gravid - og friske og raske er de. Ha en fin dag! Hilsen meg fra Bergen
kløver Skrevet 31. mai 2007 #3 Skrevet 31. mai 2007 Velkommen hit! Jeg venter også nummer 3, foreløpig 17.januar, i Oslo.
Tredje-nurk-er-her Skrevet 16. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 16. juli 2007 Hadde vært morsomt å treffe folk som skal ha i Januar. Noen som har planlagt å starte noen "møter"?
mitt-skjønne-trekløver Skrevet 16. juli 2007 #5 Skrevet 16. juli 2007 velkommen i klubben også her er nr 3 på vei. Termin 8.januar. Spennende tider
william har kommet =) Skrevet 17. juli 2007 #6 Skrevet 17. juli 2007 velkommen i klubben:)venter nr 3 og kommer fra nesodden
Grid Skrevet 17. juli 2007 #7 Skrevet 17. juli 2007 Er det vanlig blant tredjegangsfødende og ha termin i januar eller....? Var så mange av dere her.. Hehe. Har termin 1. januar jeg. Vår første. (Mo i Rana)
camosilla Skrevet 17. juli 2007 #8 Skrevet 17. juli 2007 Jeg har 16 Jan, og det er min første her og...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå