VinterSol+2 Skrevet 30. mai 2007 #1 Skrevet 30. mai 2007 men jeg er ferdig med eksamen! Og det to dager før tida! wee... to dagers ekstra ferie, og 8 dager til jeg er fødeklar... hihi det er lys i tunellen jenter, bare stå på! dette greier dere!
Mammapudding Skrevet 30. mai 2007 #2 Skrevet 30. mai 2007 Heldige du:) Gleder meg til å kunne si det samme:) Har bare to eksamener igjen, så jeg ser enden jeg også..men den er laaaangt framme enda;-)
Gjest Skrevet 30. mai 2007 #3 Skrevet 30. mai 2007 Gratulerer!!!!!!! gleder meg utrolig til jeg blir ferdig jeg også...
Anonym bruker Skrevet 30. mai 2007 #4 Skrevet 30. mai 2007 Gratulerer! Dere er flinke!! Beundrer der som klarer det:)
Gjest Skrevet 30. mai 2007 #5 Skrevet 30. mai 2007 Gratulerer så mye Vintersol! Kos deg og rug fram krembolla du nå
~emin~ og Lillingen april-10 Skrevet 31. mai 2007 #6 Skrevet 31. mai 2007 Grattis med ferdig eksamen! Jeg har 3-4 dager igjen i praksis før jeg tar sommerferie, det skal bli godt. Har allerede hatt sluttevaluering som gikk kjempebra, så nå kan jeg slappe av og kose meg resten av tida jeg er i praksis.
Isadora nybakt mamma 14.06.07 Skrevet 31. mai 2007 #7 Skrevet 31. mai 2007 Gratulerer! Ja, er det ikke helt fantastisk!!!? Hadde min siste i dag jeg også, muntlig. Det aller beste var at den gikk over all forventning:) Men tar enda en stund før man får sensuren på de skriftlige, så jeg tør ikke slippe jubelen løs helt ennå. Har liksom ikke gått helt opp for meg ennå. Nå er det vasking, rydding og sløving på sofaen innimellom som står på programmet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå