Gå til innhold

store endringer i søvnvaner, bør jeg bare være glad eller litt bekymret?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jenta mi på snart tre måneder har de siste tre dagene endret sine søvnvaner i stor grad! Fra å sove ca 10 timer hvert døgn er hun nå nærmere tyve... Hun har hatt kolikk og det virker som om det er over, så det kan være en forklaring. Samtidig så er hun ganske tynn så jeg er usikker på om hun får næring nok.. På en annen side, er puppen aldri "tom", og hun bæsjer og tisser mye hver dag så jeg tror egentlig hun få nok.

 

Hmmm...

Noen med lure tanker eller tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg synst det er vanskelig med det søvngreiene jeg, for det forandrer seg så mange ganger. Er nok mulig at hun må hente inn litt søvn etter kolikken, eller hun bare er i en periode hvor hun trenger mye søvn.

 

Ser hun er snart 3 måneder, da er det vel ikke så lenge til kontrolll da så du får sjekket at hun har lagt ordentlig på seg. Men vist du er veldig bekymret om at hun ikke legger nok på seg så tror jeg jeg ville ha snakket med de på helsestasjonen og kanskje fått en ekstra vektkontroll med en gang, så slipper du å bekymre deg for det.

 

Vet ikke om det var så mye hjelp i meg men;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...