Merida72 Skrevet 30. mai 2007 #1 Skrevet 30. mai 2007 Hadde ikke tenkt å bruke så mye penger på stellebord, de fancy kommodene og "skapene" med stelleplate på synes jeg er både dyre og store. Har et lite bad og har ikke lyst til å borre i veggen for å henge opp stellebord der heller. Ikea sitt stellebord "Sniglar" er billig og ser helt OK ut, men er det FOR lite?? Det er jo under 50cm bredt og bare 67 cm langt mener jeg å huske. Noen som har dette og er fornøyd?
Mari T Skrevet 1. juni 2007 #2 Skrevet 1. juni 2007 Har det - og er superfornøyde! Jenta er snart to - og det er enda i bruk. (Ikke til hvert bleieskift, men ofte nok!) Har to kurver under til kluter og sånt- og i tillegg god plass til en bleiepakke. Baljen fra Ikea passer fint under!
Gjest Skrevet 19. juni 2007 #3 Skrevet 19. juni 2007 Vi har det, det ble kåret til best i test faktisk, for tre år siden. Det er det mest stødige stellebordet av alle. Det blir fort litt kort, men vi la en pute på enden der bena ligger over, slik at hun ikke "slo seg" på kanten med bena.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå