Gå til innhold

Han sovner tidligere og tidligere for hver kveld..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Til og begynne med sovna han i 22-tiden, og våkna i 6-tiden. Perfekt!

Men nå har det bare blitt tidligere og tidligere... Nå sovna han kl halv sju! Synes det er i tidligste laget jeg da... Da må vi være hjemme til kl 18 hver kveld framover.. Noe jeg synes er litt drygent tidlig. (Med tanke på middagsbesøk osv.)

Hva skal jeg gjøre? Han har ikke sovet no mye på dagtid på noen uker..Finns ikke trøtt.

3 mnd om ei uke

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sånn var Martin også, men etter noen mnd (når han ble rundt 5 mnd) begynte vi å legge han senere uten problem. Legger seg nå rundt 19-19.30.

Skrevet

Er nok ganske vanlig at de sovner tidligere og tidligere på kvelden ettersom de blir eldre. Tulla mi sovna i en periode kl. 19.00 (ved samme alder som din), men det ble det plutselig slutt på og klokka ble 22 - 22.30 før hun sovent. Ta med deg vognbaggen og la han sove i den til dere skal hjem, flytt over i bilsetet mens han sover. Går som regel veldig greit.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...