kajak&Daniel Skrevet 28. mai 2007 #1 Skrevet 28. mai 2007 Lillegutt har hatt diaré i snart 5 dager nå, og jeg er LEI! Håper at det går over snart, men er ikke noe som tyder på det enda...... Hvor lenge varte det når deres babyer hadde diaré?
Jente89 ♥ Skrevet 28. mai 2007 #2 Skrevet 28. mai 2007 Ina Emilie hadde vel diarè i 3 eller 4 dager..
_svana_ Skrevet 28. mai 2007 #3 Skrevet 28. mai 2007 5 dager er ingenting. Edvin og Adrian hadde diare i 2-2.5 uker! Det er mange bleieskift det. Sukk. (Nå skal det sies at formen deres var fin, og at de spiste godt. Så det var ingenting annet å gjøre enn å håpe at de ble friske igjen. Og det ble de jo, til slutt :-) )
kajak&Daniel Skrevet 28. mai 2007 Forfatter #4 Skrevet 28. mai 2007 Huff da.. Ja, da får jeg vel bare smøre meg med tålmod.. I går var det en gang der han hadde bæsj OVERALT. Mage, rygg, bein, armer, ansikt.... Prøvde å holde han etter en arm og skylle han i dusjen.... Formen hans ellers er jo grei.. Han er mye mer klengete enn vanlig da.. Vil bare sitte på fanget eller bæres.. Setter jeg han ned på gulvet, kommer han snart ålende bort til meg, og begynner å gråte om jeg ikke tar han opp... Men nå er det snart leggetid..:-)
_svana_ Skrevet 28. mai 2007 #5 Skrevet 28. mai 2007 Siden han virker litt slapp, blir han sikkert fortere frisk en mine små krapyler. Bortsett fra sår stump bar de ikke preg av ørten bleieskift i døgnet, de var uforskammet friske kan man si. God bedring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå