Gå til innhold

Bilstol???


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei. Har vært og tittet litt på bilstoler! Hvilken skal dere velge? Jeg lurer litt på britax baby safe plus. Har bestilt emmaljunga vogn, og ser med denne bilstolen at den ved hjelp av adapter kan festes på vognens understell. Noen som har erfaringer med dette?? Takk for hjelpen:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg nabefaler deg å sjekke test av bilstol før du bestemmer deg. Det var nettopp en test i forbrukermagasinet. Du vil jo ha en sol som er sikker til babyen din. Flere vogner har adaptere for bilstoler, det funker helt fint.

Skrevet

vi kommer til å kjøpe maxi cosi sin bilstol - det var også denne som nettopp vant testen som ble utført på barnestoler i bil. Vi kjøper nettopp den, fordi det var den som vant:-) vil at barnet skal sitte trygt:) Vi har også allerede isofix innstallert i bilen, og kommer til å kjøpe basen til maxi cosi som vi fester i bilen. da kan vi bare klikke barnesetet av og på og slippe selestyret hver gang vi tar ut setet.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...