Anonym bruker Skrevet 26. mai 2007 #1 Skrevet 26. mai 2007 Jeg er 7+6 på vei. Har kun hatt en uke med kvalme, nå er jeg bare litt trett og har ømme bryster til tider. Jeg kan nesten ikke forstå at det er mulig å ha det så greit når jeg leser og hører om andre som har det helt forferdelig de 3 første mnd. Begynner nesten å lure på om den lille vennen min i magen fremdeles er der... Men har da ikke hatt noen ting som skal tyde på at det er skjedd noe galt heller! Er dette også en normal variant av svangerskapets første 3 mnd?
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2007 #2 Skrevet 26. mai 2007 Hehe! 100% normalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ingen svangerskap er like!!!:-)
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2007 #3 Skrevet 26. mai 2007 Takk for svar!! :-) Jeg er utrolig glad for at jeg er i god form, men hører jo mest om alt som ikke er bra, derfor melte noen skumle tanker seg en lilten stund. Men de skal jeg rydde bort veldig raskt!!
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 26. mai 2007 #4 Skrevet 26. mai 2007 Sånn har jeg det også. Er bare ekstra trøtt, har ømme bryster og får lettere vondt i hodet. Så det er nok normalt ja. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå