polarn & pyrene Skrevet 24. mai 2007 #1 Skrevet 24. mai 2007 Det gikk for 1,9 mill og vi er kjempefornöyde.Ettersom vi betalte 900 000 for 4 år siden. Vi skal skrive under papirer i morgen og treffe de som har kjöpt huset våres. Og vi har ikke funnet noe eget hus selv enda, men håper denne helgen blir en oppgang for oss, skal nemlig titte på hus da. Blir spennende dette, vi skal väre ute av huset her 1 oktober, så vi har en stund til på oss da. Ville bare dele med meg denne nyheten.
**synne** Skrevet 24. mai 2007 #2 Skrevet 24. mai 2007 GRATULERER!!! Så bra! Og så fort det ble solgt! Kjempebra fortjeneste da! Lykke til videre i husjakten!!
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 24. mai 2007 #3 Skrevet 24. mai 2007 Gratulerer så mye!! Kjapt og greit høres det ut som, hadde dere ikke visning nå i uka? Håper dere finner nytt rede like kjapt og greit ;o) Lykke til!!
polarn & pyrene Skrevet 25. mai 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. mai 2007 Vi hadde visning på tirsdag ja og solgte det i går torsdag og i dag skrev vi under pappirer.Ganske fort og greit.
ApriIbaby Skrevet 25. mai 2007 #5 Skrevet 25. mai 2007 Grattis! Det var jo kjemeflott. Lykke til på husjakten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå