Kvitrebekk Skrevet 24. mai 2007 #1 Skrevet 24. mai 2007 Nå dunker hjertet fort! Tok en test i dag fordi jeg skal i utdrikningslag til helga og der var det et skikkelig kryss! Så nå håper jeg bare at det stemmer! Er det noen som har erfaring med CB-testene? Ikke den digitale. Er på dag 33 av syklusen og har som regel fått mensen eller begynt å spotte på denne tida da. Men nå er det ikke antydning til det. Kan jeg håpe at det er riktig? Vi har prøvd nå siden januar 2005 så dette er helt uvirkelig! Tok kontrastvæske-undersøkelsen i begynnelsen av mai så kanskje det har gjort susen?
babyT Skrevet 24. mai 2007 #2 Skrevet 24. mai 2007 tror nok du kan håpe det er riktig, ja. Kontrasvæskeundersøkelsen har nok åpna egglederne dine slik at svømmere og egg har funnet frem til hverandre ;-) Gratulerer!!! Etter så lang tids prøving skjønner jeg du er litt skeptisk, men jeg tor du er gravid :-)
Lille Trille* Skrevet 24. mai 2007 #3 Skrevet 24. mai 2007 Så gøy! Gratulerer! Du kan nok stole på testen (men selvfølgelig er det en viss risiko for at du mister). Håper spiren klorer seg fast, og at du får et langt og lykkelig svangerskap! Kos deg!!!
k@ra Skrevet 24. mai 2007 #4 Skrevet 24. mai 2007 Gratulerer!! Nå er det bare å lete etter unnskyldninger til helga!! Prøv å nyt det!!!
tudeluuu Skrevet 24. mai 2007 #5 Skrevet 24. mai 2007 Gratulerer!! Hurra! For en lettelse at du endelig har fått det til, og helt naturlig, etter så lang prøving =) Hvis du er i tvil, og vil prøve et annet merke, så har jeg god erfaring med quick respons. Den har ikke kryss, men bare streker. Har hørt at kryss noen gang kan vise graviditet selv om det ikke er det (veldig sjeldent da), fordi blekket kan renne ut og danne et kryss, selv om det egentlig bare skulle vært en strek!! En annen ting er jo at hvis mensen ikke kommer før helga, så er du ganske sikkert gravid =) Gratulerer igjen!!
Lillegull og spiren Skrevet 24. mai 2007 #6 Skrevet 24. mai 2007 ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ....GRATULERER SÅÅÅ MASSE:) SÅ HELDIG DU ER:) ja du er nok helt sikkert gravid:) kos deg masse:)
Kvitrebekk Skrevet 24. mai 2007 Forfatter #7 Skrevet 24. mai 2007 Klarte ikke å vente og tok en ny test i kveld. Den slo ut med en gang!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå