Anonym bruker Skrevet 24. mai 2007 #1 Skrevet 24. mai 2007 167 cm og 56-57 kg. Kroppen er ganske tynn, men magen ser gravid ut. Spesielt når jeg nettopp har spist. Skulle så gjerne gått med stramme topper, men er så redd for at folk skal tro jeg er gravid... Hvor mange sit-ups må jeg ta for å bli kvitt den? - Eller er det kansje ikke mulig, er det en del av kroppsformen min??
FuriLaks Skrevet 24. mai 2007 #2 Skrevet 24. mai 2007 Oh yes! Slank her også, men alltid hatt en liten gravidmage. Og nå ihvertfall! Husk på det at det ikke er normalt med en helt flat mage hvis man ikke trener MASSE. Lett å tro det når man hele tida blir bombardert med flate, tynne modeller overalt!
Anonym bruker Skrevet 24. mai 2007 #3 Skrevet 24. mai 2007 Jeg er relativt tynn (164cm, 52-53kg) med slapp mage (hvis det er noe trøst). Håntakene henger over buksa og det gjorde det ikke før fødsel! Har ikke tatt mageøvelser, men inbiller meg selv at det ikke kommer til å hjelpe....grøss. Gruer meg til bikinisesongen med den slappe magen. Gidder ikke å stresse, skal vel snart ha nr 2 (hehe).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå