Anonym bruker Skrevet 23. mai 2007 #1 Skrevet 23. mai 2007 Føler meg usexy!!!!!!! Hører man ikke skal barbere seg pga hår beskytter mot bakterier.
Anonym bruker Skrevet 23. mai 2007 #2 Skrevet 23. mai 2007 Hei! Sexlivet er ganske bra..Jeg barberer meg ihvertfall, selv om det er litt vanskeligere å få til Har sex like ofte som før..føler meg jo litt tyngre, men prøve å gi blaffen i det..Så lenge vi begge er komfortable,er det jo helt fint
Moyra Skrevet 23. mai 2007 #3 Skrevet 23. mai 2007 hei hei.. her er det ingen ting i veien med sexlivet hvertfall. Må si at jeg har fått veldig sexlyst etter at jeg ble gravid, så vi koser oss som bare det.. Merker til og med at det går veldig mye fortere å få orgasme nå. Når det gjelder barbering, så tar samboeren seg av det. Veldig greit nå når det begynner å bli litt vanskelig å komme til.. hehe...
saray Skrevet 24. mai 2007 #4 Skrevet 24. mai 2007 er enda mer tent en ellers jeg da:)barberer meg alltid,gravid eller ei;)
stinky og poopy Skrevet 24. mai 2007 #5 Skrevet 24. mai 2007 Jeg har mista lysten totalt, jeg! Er så trøtt hele tiden, og kvalm, sovner stortsett kl. 9 og sover tungt hele natta... Men, vi var en uke i Spania, og da forandret alt seg... Må være klimaet, lurer på om vi skal flytte dit, hehe.. Håper sexlysten bedrer seg etterhvert, har lest at det pleier å bli bedre etter at kvalmen gir seg.
babykos71 med en flott PRINS. Skrevet 26. mai 2007 #6 Skrevet 26. mai 2007 Jeg er også mere tent enn vanlig. Selv om jeg synes sambo er den beste i hele verden så er jeg enda mere lysten på han....... Hele meg er i ekstase... Brystene har aldri vært noe høydare, men nå må jeg bli sugd og maserte på de flere ganger om dagen...og er så kåt nedentil.......Vil bare ha den inn hele tiden og massse masse kosss.......Koser litt med meg selv også, så det blir ihvertfall 1 orgasme pr.dag........ Barberer meg selv om jeg er gravid....Føles mest flidd ut da. Er kjempelysten.......Og det er jo så godt da.
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2007 #7 Skrevet 26. mai 2007 ( Jeg har mistet sexlysten heelt jeg.. Før var jeg veeldig aktiv i sengen..hehe!! Men nå er det max 1 gang i uken.. Håper det kommer tilbake..Sist jeg var gravid, fikk jeg ikke nok. De hormonene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå