Gjest Skrevet 20. mai 2007 #1 Skrevet 20. mai 2007 nå har jeg 26 dager igjen til termin, venter eneggede tvillinger, og er drit lei av å gå med en mage som ser ut som den kan sprekke når som helst!!! alt er tungt, og jeg har ingen klær som passer utenom pysjamas buksa og mannen sine t skjorter.. ikke akurat noen høygravid moteløve her i gården! noen tips for å komme igang?
moccan Skrevet 20. mai 2007 #2 Skrevet 20. mai 2007 Sex....................men de kommer nok ikke før du er moden ) Det er sikkert rett før nå ) Klem
Gjest Skrevet 20. mai 2007 #3 Skrevet 20. mai 2007 hehe, håper det nærmer seg, sex har vi fremdeles nesten hver dag, men det begynner å bli vanskelig!!!
moccan Skrevet 21. mai 2007 #4 Skrevet 21. mai 2007 Ja, vanskelig å finne stillinger nå ) Vi bryter ofte ut i latter!! Godt at humoren er plass da ) Ellers går det ann å prøve kanel........har prøvd, men funket ikke på meg...........men hvis du er moden skal det hjelpe til på riene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå