Gå til innhold

hva er egentlig ung og gravid??


Iris:).

Anbefalte innlegg

Skrevet

når er man egentlig ung og gravid ?

gifta meg når jeg var 18år med en gutt på 18 år. vi er fortsatt gift etter snart 4år. lykkelig og gitt.var veldig voksne på det området og ilag lenge først. ble gravid nesten med en gang og fikk barn da jeg var 19?for meg var ikke dette noe for ungt i det hele tatt.var planlagt.og har en fantastisk datter som blir 3 i august som vi begge elsker over alt. nå er jeg gravid igjen,planlagt og er 22år. da er jeg kanskje for gammel til og være her inne eller?

syns d er mye skittkasting her inne... for folk med fordommer. har uhellet vært ute..eller er d godt planlagt skal man være så stolt av seg selv for at man bærer barnet frem.og ikke tar et lite liv fordi d ikke passet med alder. Så bra at det er mange som tar sånn ansvar for det man gjør. selv om det kan være vanskelig. kjempeflott:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

bra å se at nån her inne kan gi litt støtte til oss som e veldig ung:)

 

her inne på ung og gravid e det jente fra 15-25år kanskje.. tror nok ikke du e for gammel nei! 22 e jo ingen alder :D

Skrevet

D uer ikke for gammel! Uansett så er en ikke eldre enn man føler seg selv!;) Er selv 19 år og planlagt gravid. Ikke gift enda da, men samboer og forlovet:) Velkommen og gratulerer!:)

Skrevet

For å si det sånn, jeg er ikke for gammel, og jeg blir 22 i år ;)

 

Ung & Gravid er nok et veldig relativt begrep. Av mine barndomsvenninner/klassekamerater fra ungdomsskolen er jeg nesten "gammel", mange jeg kjenner har barn på både 2 og 3 år og er yngre enn meg, mens der vi bor nå er jeg og samboeren min et av de første parene ute med barn. (2 vidt forskjellige stedet i landet)

 

Jeg vil si at så lenge du får utbytte av å være her inne (ja det er MYE drittslenging innimellom desverre =\ ) så er du innenfor *grensa* Ung & Gravid.

 

Lykke til med graviditeten =)

Skrevet

jeg er selv 23 år gammel nå( kanskje noen mener at jeg ikke passer inn på denne siden) Jeg venter nå mitt 3 barn i oktober. Har en jente på 6 år og en på 3 år.

 

Vil bare si at jeg synes det er helt topp å være ung mor.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...