Kristin* Skrevet 19. mai 2007 #1 Skrevet 19. mai 2007 Jeg har veldig vondt nederst i bekenet og i halebeinet. Det værste er å gå og sitte. Å ligge er ikke vondt. MEN når jeg våkner om morgenen er det VELDIG vondt. Hvordan kan jeg få så vondt uten å gjøre noe da?? Og jeg er jo bare i uke 22.... Er fortsatt i full jobb.
2gutter&2jenter Skrevet 20. mai 2007 #2 Skrevet 20. mai 2007 Har det på samme måten, våkner kl 4 om natta og må noen ganger ta en pracet for å kunne fortsette å sove. Har funnet ut at det for min del har noe med madrassen å gjøre. Det er som om den er for hard for bekkenet, og legger press på det mens jeg sover. Ligger bare på siden, magen går ikke, på ryggen får jeg pustebesvær fordi magen trykker innvollene. Jeg har lagt en tykk dyne dobbelt oppå madrassen, med laken over, og det har vært redningen. I tillegg sover jeg med en pute mellom beina. Er ikke helt fri for smerter, men de holder meg ikke våken lenger. Håper det kan være til hjelp for deg også.
plumsing Skrevet 21. mai 2007 #3 Skrevet 21. mai 2007 Jeg byttet ut puta jeg sov med mellom benene med en hel dyne, det var som å komme til himmelen:D I tillegg går jeg til akupunktur og fysio, det hjelper MASSE!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå