Positiva Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 Jeg er så nervøs at jeg holder på å kaste opp! Var på UL på onsda, men har ikke orket å skrive noe før nå. Legen var passe rolig. Mente at han så NOE som kunne være hjerteaktivitet, men jeg må inn igjen på på mandag for ny UL. Etter en MA og en SA blir man passe gæærn i hodet, men hva kan jeg gjøre? Fosteret målte 6.8 mm- noe som skal samsvare med hvor langt jeg er på vei, men at hjertet ikke har begynt å slå bekymrer meg VELDIG!!!
2 tette - med flette Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Får krysse fingrene for at det bare var litt tidlig !! Er jo ikke alle som finner hjerteslag med en gang, men som kommer litt senere Man kan dessverre ikke gjøre stort, har hatt en sa og en ma selv og man blir litt små gal av alle bekymringene ja.. Siden det var såpass langt må jo det være et positivt tegn !!
Modesty Blaise Skrevet 18. mai 2007 #3 Skrevet 18. mai 2007 Uffa positiva. Skjønner du blir skremt av manglende hjerteaktivitet. Fy fader for et opplegg dette er. Jeg krysser fingrene for deg på mandag.....det må gå bra. Please.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skjønner at du blir gærn i hodet. Jeg testet positivt onsdag og har lysrosa utflod i dag. Rett før jeg smalt opp en flaske rødvin her og tenkte; "faen heller..." "ikke noe poeng i å ikke drikke vin for jeg kommer sikkert til å miste likevel...."... Klem
MegOgAlleMine Skrevet 18. mai 2007 #4 Skrevet 18. mai 2007 Hei.. skjønner godt du er nervøs.. krysser fingrene for deg! på meg fant dem heller ikke hjertelyden med sistemann når jeg var 6+5. men uka etter fikk vi se et bankende hjerte! Håper alt går bra for deg
Nickie_og_GuttaBoyZ Skrevet 18. mai 2007 #5 Skrevet 18. mai 2007 jeg var på ul i uke 6... og da var fosteret mitt 4 mm... da så han tydelig hjerteaktivitet. vet at dette ikke er til stor hjelp, men mulig han bare ikke så det? stemmer ikke det med hvor langt du er på vei? jeg fikk dårlig bilde i uke 7, så da slet han litt, men gikk greit. lykke til!!!
*Vetlis* Skrevet 18. mai 2007 #6 Skrevet 18. mai 2007 Modesty! Den følelsen der kjenner jeg veldig godt igjen! Akkurat det sa jeg også! Skjønner ikke hvorfor det skal være så jævlig vanskelig å få et normalt svangerskap jeg .... Snufs!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå