pebbels Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 Jeg er en voksen dame på 36 år, mamma til 4. Jeg skal være hjemme med minstemann på et år og vil gjerne passe et eller to barn i samme alder. Bor sentalt i Oslo. Send meg en pm hvis du er intressert, så tar vi en prat.
Manhattan skyline Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Hei! Når er dette fra? Jeg har en gutt på 15 mnd, og trenger dagmamma omgående og fram til August da vi har vært så heldige å få barnehageplass. Vet ikke om dette er interessant?
pebbels Skrevet 19. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 19. mai 2007 Hei. Barne mine har ferie fra barnehage / sfo i juli, så vi planlegger å være borte fra ca slutten av juni til en uke el to ut i juli.Så da blir det nok litt vanskelig.
babyface Skrevet 20. mai 2007 #4 Skrevet 20. mai 2007 Hei jeg har nettopp sendt deg en PM - og håper virkelig at du kan kontakte meg. Jeg har en kjempegrei liten jente, vi har god økonomi og er meget ryddige. Karen er sosial, veldig glad i andre barn, og nesten alltid glad. Ring meg gjerne på 91103334. Mvh Gina mamma til Karen.
Kariannesara Skrevet 21. mai 2007 #5 Skrevet 21. mai 2007 Hei! Jeg er en 30 år gammel sykepleier som har ei datter på 13 mnd, vi har akkurat blitt alene og har heller ikke fått barnehage fra august. Sara er blid og tøff jente, hun har begynt å gå og er veldig lett å ha med gjøre. Hun kan begynne omgående dersom det ønskes. Vi er veldig interessert i å ta en prat! Mvh Karianne Østensen
Kariannesara Skrevet 21. mai 2007 #6 Skrevet 21. mai 2007 Mail adressen min: [email protected] og tlf: 46 66 39 88
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå