Gå til innhold

Erfaring med flytting?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Vi skal snart flytte og jeg er veldig spent på hvordan min sønn på 17mnd vil reagere? Er det noen som har erfaring med dette? Har hørt at noen barn blir veldig påvirket av dette. De vil ikke sove alene, vil ikke spise, osv. Jeg håper det går bra med oss, men er veldig spent på hvordan det går.

Erfaringer noen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi flytta da vesla var 12 mnd. Det gikk helt fint. Sov fint på nytt rom fra første natta, og ikke merka vi noe når det gjaldt matinntaket heller.

 

Lykke til med flyttinga!

Skrevet

størsta mi var 2 1/2 år når vi flytta.. gikk helt fint det å.. har ikke merket noe forskjell..

Skrevet

vi flytta da Kasper var 12 mnd og har ikke merket noen problemer. Sov på eget rom første natta her også. Virket egentlig som det var spennende - så mye nye steder utforske!

Skrevet

Hold på rutinene og ikke gjør noe stort nummer ut av det er mitt råd. Ekstra trøst om natta kan det bli behov for, men det går over.. Lykke til:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...