Anonym bruker Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 Tror jeg har fått den tilbake, men er veeeeeldig svak. Noen flere som har hatt det sånn, og vil den bli vanlig igjen eller kan den være forandret? Har hørt at man kan få en lettere mens etter fødsel.
Stratos med 3 barn Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Jeg trodde jeg skulle forblø! Jeg blødde veldig mye, men man kan kanskje annta at begge deler er normalt?
jippii Skrevet 18. mai 2007 #3 Skrevet 18. mai 2007 Da jeg fikk min første mens var den som vanlig i 6 dager, men så plutselig begynnte jeg å blø noe skikkelig! (nesten som stratos sier: jeg trodde jeg skulle forblø) Det varte et par-tre dager, også fortsatte mensen (hadde vel mensen i 14 dager 1.gangen). derimot da jeg fikk mensen 2 gang, hadde jeg bare mensen i 4 dager, og det var nesten ikke noe blod.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå