Gå til innhold

Hvilken skostørrelse bruker deres gutter på 8-9 mnd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min bruker str 22... er litt for store da, men 21 var akkurat passe og vi må jo ha litt å vokse i. Er ikke det veldig stort?? hehe... Han er 8 1/2 mnd.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

min er 7,5 mnd snart så litt yngre enn din da.. men vi har ikke sko enda,,, burde vi det ? han kan jo ikke gå..:)

Skrevet

Bruker ikke sko enda! Meeeen sklisokker er et must!

Skrevet

hehe, høres litt stort ut ja! Jeg har kikka etter sko til jenta mi på snart 10 mnd, men finner ikke små nok. Det e minste ho har prøvd er 19, men for stort. Der var ikke 18. Fins der mindre?

 

 

Skrevet

Skostr varierer veldig.

Jenta mi er 1 år og bruker 17-18 i sko. Hun har små føtter da. Sliter med å finne sko som passer her omkring. Ebay er tingen =)

Skrevet

Har en stor gutt på nesten 8 mnd, men han bruker bare 16-17 i sko

Skrevet

Min på 13 mnd har 20. Men det er jo forskjellig fra person til person. Men husk at han ikke skal bruke sko før han kan gå da (strengt tatt). Foten utvikler seg mye bedre når de ikke blir formet inni sko, og de lærer å gå mye bedre..

 

Mvh

En som jobber med ortopeder....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...