Gå til innhold

Ferdig mme, like god som den du blander selv?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mener ernæringsmessig, tassen liker den godt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hm... Er nok like god som den du blander selv, men det er nok mer tilsettningstoffer i den ferdig.. Siden den har en holdbarhetstid på 6 måneder. Den som du blander selv må jo hives med en gang pgav melkebakterier.:D

Skrevet

For de nyfødte (ikke det at tassen er nyfødt lenger da, men..) er denne bedre, da den faktisk er steril, noe melkepulver ikke er. Vet ikke om evt konserveringsstoffer osv..

Skrevet

Jeg har kjøpt småfolk sin og leter for harde livet etter ord som konserveringsstoffer osv, men ser ingenting.

 

Kanskje de ikke trenger å putte sånnt inn siden den er hermetisert?

 

Er det helt sikkert at de har tillsetningsstoffer i den?

 

Kommer til å bruke den uansett, men hvis det viser seg at det er masse rare ting i den så vil jeg nok begrense det litt.

 

Skrevet

Har bare sett artikkel om de skumle bakteriene jeg, ligger på flaskeposten. Send en mail til de og spør da vel, interessant spørsmål:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...