Glajent@ med baby utenfo magen Skrevet 15. mai 2007 #1 Skrevet 15. mai 2007 Nå og hvem er her til vanlig? Jeg her her inne regelmessig
Galskapens overhode Skrevet 17. mai 2007 #3 Skrevet 17. mai 2007 Jeg er.. gubben ikke klar før etter bryllupet august 2008.. Så da får jeg smøre meg med tålmodighet..
Jumpy Skrevet 17. mai 2007 #4 Skrevet 17. mai 2007 Jeg er her også. Har vært her siden forumet kom opp, men er mye mindre aktiv enn tidligere. Dette henger rett og slett sammen med at jeg ikke kan bruke så mye tid på å fokusere på det triste faktum at min kjære ikke er så klar for barn. Det kan liksom ta litt overhånd inni mellom. Selv er jeg veldig klar og kommer nok til å være her inne fra tid til annen lenge enda. Jeg svarer på tråder inni mellom. huff, skulle virkelig ønske han snart sa "GO"... jeg er over 30 ( GRATULERER MED DAGEN IDAG FORRESTEN!!.. mange pene par med barnevogn gitt..... sukk...
Jumpy Skrevet 20. mai 2007 #5 Skrevet 20. mai 2007 det var jammen ikke sååå mange ;o) Er blitt ganske stille her siden forumet startet. Men det er vel kanskje et sunt tegn?? Ihvertfall vet jeg selv at jeg er mindre her når jeg er flink og klarer å se positivt på dette med barn, samt å bruke energien min på andre ting!! )
*tybber* Skrevet 20. mai 2007 #6 Skrevet 20. mai 2007 Jeg er her, men "hører" jo egentlig ikke til her da! Mannen min er jo klar, vi bare venter på at jeg skal få fast jobb! ;o)
BarniHodet og enihverarmkrok Skrevet 21. mai 2007 #7 Skrevet 21. mai 2007 Jeg er her jeg, i ny og ne. Og kommer meg visst ikke herifra paa leeeeeeenge enda!
Hemmeligheten Skrevet 21. mai 2007 #8 Skrevet 21. mai 2007 JEg er her inne jeg også men holder mest til på snart klar. Mannen min var mindre klar enn jeg trodde å da er det greit å komme inn her å lese om andres erfaringer av og til.
♥Tullerusk♥ Skrevet 21. mai 2007 #9 Skrevet 21. mai 2007 Jeg er da endelig tilbake da=o)... Så nå blir det full sving her...tror jeg...hihi
-Mariposa- Skrevet 21. mai 2007 #10 Skrevet 21. mai 2007 Tja, er her inne jeg og... i alle fall noen ganger. Skjer jo ikke noe særlig spennende i livet mitt så er ikke så mye jeg har å si:)
ellemmelle og bitteliten Skrevet 22. mai 2007 #11 Skrevet 22. mai 2007 Jeg er også innom av og til.. Har lovet meg selv å kutte ut å være her siden det gjør barneønsket enda større, men klarer ikke slutte heelt.. hehe.. men har et mer avslappet forhold til det nå, fått ting fra i høst mer på avstand og tenker nå at det blir min tur engang også.. Er jo noen herfra som kommer seg over til "bli gravid" så da er det nok håp for oss alle.. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå