silhah og emilie Skrevet 15. mai 2007 #1 Skrevet 15. mai 2007 snuppa her er snart 6 mnd og har begynt å gjort det i det siste..hun våkner da etterhvert og gråter og dette skjer maaange ganger i løpet av en natt altså hva gjør dere med dette da`?
♥2 små gull♥ Skrevet 15. mai 2007 #2 Skrevet 15. mai 2007 Samme skjedde her, vi kjøpte "sovepose" til henne, en pose man legger barnet i på natten, som en pysj, men det er som en lukket pose nede, ikke ben altså... og den kan stroppes fast i senga så de holder seg riktige veien. Kjempefornøyd med vår!
Duddlidu Skrevet 15. mai 2007 #3 Skrevet 15. mai 2007 Hei! Tror dette er veldig vanlig at de begynner å snu seg til magen om natta. Ifølge min helsesøster er det ikke noe farlig lenger når de kan snu seg selv. Jeg gjorde også som hun over her å kjøpte en sovepose, var litt redd for det hele med krybbedød og alt. Det resulterte i noen voldsomme raserianfall om natta istedet, så den kutta vi ut fort gitt. Nå har han stort sett lært seg å finne en sovestilling, og så sovne igjen av seg selv. Han er nesten ikke våken iløpet av natta lenger som følge av sovestillinger. Ulempen ved dette er at han står fritt til å krype rundt i senga før han sovner.. hender vi finner han i fotenden, på tvers eller oppi et hjørne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå