emlyn Skrevet 15. mai 2007 #1 Skrevet 15. mai 2007 Herlighet jeg er så svimete... har klart å rote bort den lappen vi fikk da vi meldte oss på tvillingkurset i stavanger som begynner i kveld, kl 1830 mener jeg å huske. Er det noen andre som skal, og som kan informere meg om hvor det skal være!? TAKK Hilsen fru distrè
Lene4021 Skrevet 15. mai 2007 #2 Skrevet 15. mai 2007 Vi var på det forrige kurset, da var det i pensjonatblokken til sykehuset. Rett nedenfor barnehagen på venstre side når du er på vei ned bakken mot psykiatrisk klinikk. Adressen er Rogalandsgata (husker ikke nummeret). Er du litt tidlig ute og parkerer på hjertelaget vil du jo se flere store mager som kommer!
emlyn Skrevet 15. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 15. mai 2007 å jo, nå husker jeg å ha lest noe om det. hehe. TAKK... jeg kommer til å bli en sånn mor som glemmer ungene mine i butikken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå