Gå til innhold

Må vel kaste inn håndkleet, å kjøpe mammabukser..!! hehe


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

 

Hehe..jeg har vært av den oppfatning at mammabukser er for de som er 6 månder pluss..Men nå er jeg 3,5 måned..og kan bare glemme å gå i de vanlige jeansa mine..Ikke med knappen oppe engang!! Så nå håper jeg å finne noen fine mammabukser en plass. Noen som har noen tips??

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

HM har mye fint til en rimelig penge. Er 12+1 og bruker bare mammabukser. Deilig å få litt plass.... :-)

Skrevet

Jeg liker godt å gå i skjørt og har funnet et fint sort, omslagsskjørt fra Boop.

Skrevet

Jeg var på kilden i går (mener du er fra Stavanger?) og fant ei helt fantstisk herlig mammabukse på lindex! Tror jeg kommer til å bo i den fremover. Skikkelig behagelig å ha på, og så ble jeg så slank og fin i den! Vanligvis føler jeg meg bare blubbete:(

 

Men generelt så var det utrolig lite mammaklær på butikkene på kilden, var skikkelig skuffa! Så neste gang tar jeg nok heller turen på hm, enten kvadrat eller sentrum. Var innom i sentrum og kikka litt for en stund siden, og sånn i farten så det ut til å være ganske godt utvalg der.

Skrevet

 

Ja,kilden er greit til litt sånn små ting..Men jeg er mest glad i Kvadrat jeg..Der har de jo både Lindex og HM. :o) Jeg skal ned på Lindex i morra, å se om jeg kan finne en.. :o) Takk for tipsa!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...