Gjest Skrevet 12. mai 2007 #1 Skrevet 12. mai 2007 Og absolutt ingen snev av Tante Rød (ikke tante Brun eller tante Fiolett heller...hehe) Fikk positiv el-test 24/4 og tempen har steget etter det. Målte temp i morges og da var den på 36, 95!!! Vanligvis ligger den på 36.1- 36.2. Har masse mensmurringer og det kjennes ut som tanta har vært på vei nå i mange dager allerede. Etter mine beregninger burde ikm være 8. eller 9. mai. Er det forresten vanlig at slimhinnene der nede har lettere for å blø ved samleie når man er gravid?? Begynte nemlig å blø litt igår og trodde tanta kom, men nei da. Absolutt ingenting! Skjønner ingenting jeg... Negativ test torsdag 10.mai. Får ve ta en ny test i morgen kanske??
har4barn Skrevet 12. mai 2007 #2 Skrevet 12. mai 2007 Synes dette høres veldig lovende ut , jeg da!! Meld fra når du har tatt en ny test, da!! Krysser fingrene her, og lykke til!!!!!!!!!!!!
Livmor Skrevet 12. mai 2007 #3 Skrevet 12. mai 2007 Syns også dette hørstes velig lovende ut, Turbotrollet!! Krysser fingrene for at du får et stort kryss neste gang du tester. Denne gangen er det din tur!! Lykke til:-)
to herlige karer + baby 7.3.12 Skrevet 12. mai 2007 #4 Skrevet 12. mai 2007 Da er vi i samme båt du og jeg. Er også på dag 36,har hatt mensmurringer i går og idag, men har ikke sett noe til tr enda. Testa negativt igår. Blir ny testing imorgentidlig.
ticalinda Skrevet 13. mai 2007 #7 Skrevet 13. mai 2007 gratulerer i massevis! Dette var gøy! Hvordan går det med deg turbotrollet?
moki, har fått sin prinsesse! Skrevet 13. mai 2007 #8 Skrevet 13. mai 2007 hei turbo! kanskje du ikke fikk eggløsning alikevel?? El-tester viser jo når kroppen gjør seg klar til å slippe et egg, men det er ikke alltid at den gjør det. Det kan det være forsjkellige grunner til som feks stress, sykdom el.l. Nå har jeg aldri tempet, så det har nok du bedre peiling på enn jeg... Uansett håper jeg at grunnen til at tr ikke kommer er at det er en liten spire i magen din!! er jemmen på tide det nå turbotrollet. Ta en test i morgen tidlig da vel?! Venter i spenning jeg...
Gjest Skrevet 13. mai 2007 #9 Skrevet 13. mai 2007 Hei Moki! Men tempen har jo steget nesten 1 grad, og det er da vel et ganske sikkert tegn på at man har hatt eggløsning vel??? Negativ test idag... Jeje...gyn-time neste mandag, så da er det vel ikke så mye mer å stresse over Nå er det jo snart 17.mai, bryllup og langfri
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå