nasse76 Skrevet 10. mai 2007 #1 Skrevet 10. mai 2007 Hei Jeg vudere å kjøpe denne vognen. Er det noen som har denne og kan gi meg pluss/minus med vognen?? Er så utrolig vanskelig å velge!!!
elly belly Skrevet 10. mai 2007 #2 Skrevet 10. mai 2007 Dette har blitt svart på før. Du kan lese her: http://www.barnimagen.com/forum/thread/9199982 Har bestilt den vogna jeg også )
Jeinta78 Skrevet 11. mai 2007 #3 Skrevet 11. mai 2007 Positivt: Vendbar sittedel, fin design, veldig lett å trille, god fjæring, full liggestilling, tar relativt liten plass sammenlagt, god stor kalesje uten at den er i veien (har fashion). Negativt: tipper lett når sittedelen er vendt utover OG man har ting på håndtaket som feks stelleveske. Overraskende ustabil synes jeg, skal kjøpe vekter å ha på foran. Med sittedelen vendt mot den som triller er dette ikke noe problem. Men det er vanskelig å få lagt ting i kurven under vognen når den er vendt mot deg. Upraktisk. Har lest at flere klager på at den lett blir ripet opp ved sammenlegging, men dette er kun et problem hvis man legger sammen vogna hel. Tar man av sittedelen, og slår sammen/slår opp understellet for seg er ikke dette et problem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå