Lauren Skrevet 9. mai 2007 #1 Skrevet 9. mai 2007 Da var HCG`en min nede på 22 i dag på dag 20, så dette var andre gang det ikke gikk min vei.(mistet i fjerde uke første gang). Da blir det fryseforsøk neste gang, og da skal de sette inn to egg. Nå må jeg bare få mens igjen så er jeg igang på nytt. Noen som har erfaring med dette? hører det er nesten like bra resultater med fryseegg som med ferske egg?? Neste forsøk nå, blir i juni hvis alt klaffer. Det er utrolig tøft når det går galt, men man har jo ikke noe annet alternativ enn å bare stå på og ikke gi opp, tenker på Jenny Jensen som fikk det til på 10 ende forsøk, så da må det gå bra til slutt.
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 9. mai 2007 #2 Skrevet 9. mai 2007 ville bare sende deg en trøsteklem :-) Synd å høre at det ikke går, man blir så oppgitt. Bra at du har egg på frys, det er jo bonus! Krysser fingrene for at det går for deg neste gang +++++++
Sunniva78 har to små Skrevet 9. mai 2007 #3 Skrevet 9. mai 2007 Huff, trist det skulle gå slik denne gangen også:-( Vi er flere som har Jenny Jensen i bakhodet, nærmer meg.... Lykke til videre, håper neste frys gir full uttelling!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå