Gå til innhold

Hardbagen til tfk


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan barnet sitte i den? Kan man ha seler i den,er det festeringer? Evt intregrerte seler?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke i hardbagen nei, da må du over til sportsdelen.

Eller kjøpe Basson, de hadde iallfall så før.

Skrevet

Vi'kke ha noe basson vogn;o) Har sportsdelen til tfk, men lurer på å kjøpe hardbag til nr 2 i oktober. men da må det isåfall gå an i bruke seler¨. Kan man kanskje bare bruke en pute etterhvert, til de kan sitte framovervendt?

Skrevet

Jeg brukte pute på lillegutt iallfall.

Det ver valget mellom det eller hylgrining, for å ligge helt flat og ikke se noen ting nektet han etterhvert.

Skrevet

Men kan man feste seler i den? Vanlige gåseler altså, vanlgivis er det sånne festeringer i bunnen på bag'ene.

Skrevet

Det er ikke sånne ringer i bunnen, ikke i min bag iallefall...

Skrevet

men....kan man ikke feste barnet i bag'en? altså,det er jo ikke noe problem de første mnd da, men etterhvert? tenker på om de skal sitte litt oppreist, må jo ha haukeblikk på de da?

Skrevet

Hmmm..men når jeg tenker meg om.... brukte aldri seler på den ga¨mle kombivogna heller,hadde alltid fotposen på ,den holdt liksom litt fast. Hmm...grublegruble...Noen her som bruker bagen til barn som har begynt å sitte?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...