Gjest Skrevet 8. mai 2007 #1 Skrevet 8. mai 2007 Hvor mye har dere handlet? Har nesten ikke kjøpt noe jeg, føler jeg. Bare bestilt vogn og kjøpt en brukt vugge. Mangler klær, bilsete, ammepute, sengetøy, tepper, håndklær, alt mulig. Kan evt. bruke klærne etter datteren min om det er en jente i magen da, men det får vi ikke vite før om en uke.
prinsessa2 Skrevet 9. mai 2007 #2 Skrevet 9. mai 2007 Har bare kjøpt et par bodyer og et par andre plagg. Grindseng har vi fått av min bror. Ellers føler jeg ikke noe stress på å få ting i hus enda. Tenkte å ta det litt etterhvert som behovene kaller. Har ikke spart på noe etter de 2 andre barna som nå er 8 og snart 7. Men det er jo koselig å kikke på babyting, så litt flere klær blir det sikkert etterhvert. Men jeg tror det er lurt å ikke kjøpe for mye heller, for en får ofte veldig mye i starten av venner som også synes det er koselig å kjøpe babytøy.
Salto&lille flikkflakka Skrevet 9. mai 2007 #3 Skrevet 9. mai 2007 Hei! Har ikke kjøpt så mye ennå vi heller.. Noen babyplagg blir det jo nå og da + at vi har fått og vil få endel også. Har kjøpt vogn, og skal kjøpe seng i dag. Blir vel ikke lenge til vi kjøper bilstolen heller. Har 3 mnd igjen og syns det er litt greit å kjøpe de store tingene nå, for jeg vil gjerne nyyyyyte å handle inn til babisen vår (som er den første). Ikke vente til sommervarmen setter inn, og alt blir tyngere. Da ser jeg for meg at jeg ikke trives veldig godt i varme svette butikker, hehe.. Det er nå bare slik jeg tenker, hehe.. )
nybebis Skrevet 9. mai 2007 #4 Skrevet 9. mai 2007 har kjøpt vogge, men ingen klær ennå. vi skal bruke samme vogna, men jeg må rense trekket osv. jeg venter også til litt nærmere med å kjøpe klær. gleder meg )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå