Gå til innhold

Venter på TR enda...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tr banker resis på døra den 4 i hver mnd. Men ikke nå, nei. Har tatt to neg. tester... Hatt tre dager med murringer nederst i magen. Ømme store brystvorter i går kveld. Men i dag...-Ingen verdens ting.

 

Hvis TR har tenkt seg et besøk, er det like greit at det blir veldig snart, altså. Blir helt tullerusk av dette;)

 

Jeg VIL bli oppblåst og kvalm!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

så sant som det er sagt, jeg skulle ha hatt tr sist mandag jeg men nei har enda ikke fått besøk. tok en test på onsdag men den var negativ .

Skrevet

Så rart...-Har aldri kommet for sent før. Og ikke hadde jeg forventninger til noen graviditet heller, da vi liksom ikke har prøvd så hardt. Så jeg tenker liksom at jeg ikke kan ha tenkt så mye på det heller. Men nå gjør jeg jo det;)

 

Har du testet på morningen?

Skrevet

ja det kan du si , jeg bruker å være toppen tre , fire dager for sein men nå, ja ellers så bruker je det ja, men denne gangen tok jeg test på kvelden

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...